7 סיבות למה כן לרכוש שעון מזויף, שעוני רפליקה

7 סיבות למה כן לרכוש שעון מזויף, שעוני רפליקה

אתם רואים אותם כמעט בכל פעם שאתם מתחברים לפייסבוק או לרשת האינטרנט, בעשרות מודעות שונות שמציעות לכם לקנות אותם – שעוני יוקרה במחיר של שלוש מנות שווארמה או 5 מנות פלאפל במבצע. אתם מבינים מיד, כמובן, שמדובר בשעונים מזוייפים. לפעמים הפיתוי גדול, ואתם חושבים לעצמכם – “למה לא לקנות שעון אחד כזה? הרי מי כבר יבחין בין שעון הובלוט מזויף לשעון מקורי? כמה אנשים יכולים לזהות אודמר פיגה (Audemars Piguet) מקורי וכמה אנשים ידעו שמדובר בזיוף של ברייטלינג (Breitling)? הם מגיעים במחיר זול מאוד והם מאפשרים לכם, , להרגיש שאתם הולכים עם שעון יוקרה על היד מבלי לקרוע את הכיס. לפי נתונים שפורסמו באתר פורבס, 30 אחוזים מהחיפושים ברשת האינטרנט בנוגע לשעוני יוקרה, מתייחסים לרכישה של שעונים מזויפים, או בשם – רפליקות. ניתן למצוא ברשת שעונים מזויפים ברמות שונות של מחירים, 1,842₪-2,895₪ ועד לשעונים מזויפים ברמה קצת יותר גבוהה שאפילו מגיעים עם מנגנון מכאני משוכפל אחד לאחד. אז האם “מותר” לכם לקנות פעם אחת שעון כזה? האם הם מעניקים “חוויה” כלשהי? האם אפשר ליהנות משעון כזה? הכנו עבורכם 7 סיבות למה כדאי לכם לרכוש שעון רפליקה

#1 אתם לא עבורים על החוק

אולי תופתעו לגלות, אבל אם אתם רק משתמשים בהם, אתם לא עוברים על חוקי זכויות היוצרים או תיחשבו אפילו לעבריינים – במערב אסיהלמשל אמנם אין שום מגבלה חקיקתית על חיקויים וזיופים וזאת הסיבה שהמדינה נחשבת למקור הגדול בעולם למוצרים מזויפים.

#2 אתם מקבלים בדיוק מה שאתם משלמים עבורו

אין מצב שאתה מזהה שזה שעון קופי ולא שעון אמיתי. האיכות של הזיוף כל כך טובה, שגם שענים מקצועיים יתקשו להבדיל. עכשיו, תגיד לי למה לשלם 45 אלף שקל על שעון אמיתי, אם אני מביא לך את אותו השעון אחד לאחד, רק במחיר של פחות מ5,000 שקלים – ואף אחד בעולם חוץ ממך לא יודע שזה זיוף".

ההבדל בשנים האחרונות בין שעון מקורי לרפליקה חלה קפיצה משמעותית ביותר ביכולתם של זייפנים ליצור העתקים הנראים כזהים לשעונים המקוריים. הציבור אוהב את השינוי הזה.

#3 מחפשים לייקים ? שעונים מזויפים יעזרו לכם

אחת הסיבות העיקריות שאנשים שוקלים לרכוש שעונים מזויפים – משעונים ועד לתיקי לואי ויטון או נעליים של איב סן לורן, הוא להציג חיים מושלמים ברשתות חברתיות. לפרסם תמונה שלכם עונדים שעון ברייטליג מזויף או זיוף של אודמר פיגה על שפת הבריכה, כשאתם לוגמים משקה קר.

#4 הנאה וסיפוק עצמי ?אתם תרגישו סיפוק לזמן ארוך ברגע שרכשתם “שעון יוקרה” מזויף במחיר נמוך, לא שילמתם יותר מדי, קיבלתם משהו שהוא בעל ערך לחלוטין.

#5 למה לא לקנות את הדבר האמיתי?

אז אין לכם את הכסף לרכוש שעון של פטק פיליפ (Patek Philippe) או אודמר פיגה, אבל אתם לא היחידים, למעשה, למרבית האנשים אין את האמצעים להרשות לעצמם לרכוש שעון במחיר של 6 או אפילו 5 ספרות. ואין סיבה לרכוש את הדבר האמיתי , אפשר להחליף כמה שעונים שרק תרצו בעלות יחסית קטנה לעומת הדבר האמיתי .

#6 קניתם שעון אמיתי והוא ניגנב / נאבד?

כיום הרבה אנשים מחפשים לגנוב שעוני יוקרה , פעם חשבת מה הייה קורה אם היו גונבים לך את השעון האמיתי? או שהוא היה נאבד ?

#7 אתם אוהבים את העיצוב / המותג?

רובנו אוהבים את העיצוב של השעונים , ולא רק בגלל המותג. יש שעונים כמו אודמר פיגה שיש להם עיצוב מיוחד שאין כמוהו באף מות

ג אחר , אז למה לשלם על עיצוב כל כך הרבה אם אפשר יחסית מעט?

אלה היו 7 סיבות למה כן לרכוש שעון מזויף, שעוני רפליקה

תוכלו למצוא את כל ה"רפליקות שלנו" בחנות שלנו כאן! – https://aluxurywatch.com/shop/

פוסט קשור

פתח צא'ט
איך אפשר לעזור?